Zastawa porcelanowa na co dzień i od święta

  • Home
  • Zastawa porcelanowa na co dzień i od święta
sklep z porcelaną

Zastawa porcelanowa na co dzień i od święta

  • 24 grudnia 2020
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Zastawa porcelanowa na każdy dzień

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby posiadać dwa komplety porcelanowych naczyń, jeden świąteczny a drugi powszechny. Takie rozwiązanie jest wręcz idealne i zaleca się, żeby w każdym domu były dwie zastawy. Na co dzień można korzystać z mniej rozbudowanego serwisu, ponieważ nie ma potrzeby podawania zupy z wazy każdego dnia. Do serwowania codziennych posiłków wystarczy serwis porcelanowy złożony z talerzy do zupy i drugiego dania. Może on składać się z 18 elementów i jest przeznaczony dla 6 osób, ale sklep z porcelaną oferuje także komplety dla 12 i 24 osób.

Odświętna zastawa z porcelany

Na bardziej uroczyste przyjęcia, odświętne obiady z rodziną, chrzciny, komunie itp idealna będzie pełna zastawa. Elegancki, śnieżnobiały serwis obiadowy będzie pięknie zdobił każdy stół. Taki komplet jest złożony z talerzy głębokich, deserowych i płytkich do drugiego dania. Oprócz tego posiada jeszcze wazę, salaterki, półmiski, bulionówki, sosjerkę, paterę na ciasto. Zastawa obiadowa może być rozbudowana o serwis porcelanowy do kawy. Wtedy będą jeszcze filiżanki ze spodkami, cukierniczka, dzbanuszek do mleka, a także dzbanek na kawę lub herbatę. Mając taką zastawę, każda uroczystość będzie posiada elegancką oprawę. Tutaj czeka w ofercie.

Serwis porcelanowy obiadowo-kawowy powinien być w każdym domu, ponieważ nada wyjątkowości świątecznym spotkaniom w gronie rodzinnym.