Wiszący fotel do pokoju dziecka

  • Home
  • Wiszący fotel do pokoju dziecka
podwieszany fotel

Wiszący fotel do pokoju dziecka

  • 10 września 2019
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Fotel wiszący do pokoju dziecka to bardzo ciekawy pomysł, który urozmaici przestrzeń oraz pozwoli naszemu dziecku miło spędzać czas. Jak wybrać fotel do dziecinnego pokoju?

Najważniejszy jest styl


Wiszący fotel do pokoju dziecka można wybrać w wielu bardzo dowolnych stylach. Dzieci bardzo często wybierają popularne fotele przypominające małe hamaki. Fotel wiszący z sufitu, który przypomina hamak ma bardzo nowoczesny design. Ich zaletą jest mała ilość miejsca, której potrzebują. Można śmiało powiedzieć, że taki fotel zmieści się do każdego pokoju dziecinnego.

Ciekawie wyglądają również fotele wiszące na stelażach. Wielka kula z wikliny, czy w nowoczesnym wydaniu fotel z przezroczystego plastiku to idealne miejsce, by zanurzyć się i poczytać książkę, odpocząć, czy pograć na tablecie.Ten model wymaga więcej miejsca i nie do każdego pokoju dziecka się zmieści, ale jest to idealne rozwiązanie, gdy pokój dziecka nie jest mały. Taki azyl jest nie tylko świetnym miejscem odpoczynku, ale również ciekawym elementem dekoracyjnym.

Fotel wiszący z sufitu, czy na stelażu?


Każde z tych rozwiązań ma zarówno zalety, jak i wady. Fotel wiszący z sufitu mocowany najczęściej jest za pomocą grubej liny lub metalowego łańcucha. Takie rozwiązanie wymaga solidnego sufitu i porządnego mocowania. Fotel wiszący z sufitu warto kupić od renomowanego producenta, który da nam pewność, że liny jak i mocowania są solidne.

Wiszący fotel do pokoju, który jest na stelażu jest mobilny oraz zupełnie bezproblemowy w kwestii montażu.