Tkanina do zadań specjalnych

  • Home
  • Tkanina do zadań specjalnych

Tkanina do zadań specjalnych

  • 3 lipca 2020
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Szarość pasuje zawsze i wszędzie

Kolorystyka mebli tapicerowanych jest tak bogata, jak paleta barw w przypadku farb. Producenci tkanin tapicerskich nie dość, że stale zwiększają gamę kolorystyczną, to jeszcze regularnie wprowadzają na rynek nowe wzory, stanowiące kombinację kilku rodzajów tkanych nitek.

Wybierając konkretny wzór tkaniny, jaka ma zostać wykorzystana do obicia danego mebla konsumenci mają więc nie lada wyzwanie. Wybór tego jednego, jedynego koloru, przez fakt rynkowego bogactwa wzorów, wcale nie jest łatwym zadaniem. Istnieją jednakże kolory, które mają uniwersalny charakter i zawsze pasują do swojego otoczenia. Przykładem mogą tu być odcienie szarości, w tym np. popularna tkanina casablanca 2314.

Szarość, która trwa przez lata

Odcieni szarości, podobnie zresztą jak i innych barw, może być nieskończenie wiele. Przyglądając się wzorowi tkaniny casablanca 2314 można jednakże śmiało zaryzykować tezę, że akurat ten odcień szarego sprawdzi się praktyczni w każdej sytuacji.

Stanowiąca pośredni kompromis pomiędzy ciemnoszarą a jasnoszarą barwą tkanina nie dość, że bardzo atrakcyjnie prezentuje się pod względem wizualnym, to jeszcze spełnia wyśrubowane standardy trwałości, liczone w tysiącach cykli przecierania, po których wciąż będzie wyglądała jak nowa.