Szeroki wybór umywalek koło

  • Home
  • Szeroki wybór umywalek koło

Szeroki wybór umywalek koło

  • 3 maja 2021
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Umywalka koło – różne rodzaje

Ile osób, tyle gustów i upodobań, dlatego tworząc takie akcesoria łazienkowe postawiliśmy na kilka rodzajów. Najbardziej popularnymi typami są umywalki nablatowe oraz wpuszczane w blat. Pierwszy typ charakteryzuje się tym, że montuje się go na blacie albo szafce, a jego odpływ ukrywa się poniżej. Umywalki wpuszczone w blat wyróżniają się tym, że w całości albo częściowo chowa się je pod blatem. Możemy dlatego spotkać się z ich określeniem jako umywalki podblatowe. Oferowane przez nas zlewy mogą mieć kształt koła lub prostokąta. Umywalka koło produkowana jest w różnych rozmiarach. Dzięki specjalnemu wykonaniu można ją z łatwością wyczyścić.

Montaż do ściany

Wybierając umywalki koło w sklepie online takim jak Home100.pl, które montuje się do ściany, zalecamy wybrać też meble, które idealnie się z nimi skomponują. Pozwolą one ożywić wnętrza nie tylko dużych łazienek. Idealnie sprawdzą się też tam, gdzie dysponujemy małym metrażem.

Dbamy o naszych klientów, dlatego dokładamy wszystkich starań, aby byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług i produktów.