Szeroki wybór umywalek koło

Nikt z nas nie wyobraża sobie domu czy mieszkania bez umywalek. Często szukamy czegoś, co idealnie będzie pasowało do wnętrza naszego miejsca zamieszkania. Umywalki koło to ponadczasowo modne akcesoria, które pomagają nam pięknie zaaranżować łazienkę.

Umywalka koło – różne rodzaje

Ile osób, tyle gustów i upodobań, dlatego tworząc takie akcesoria łazienkowe postawiliśmy na kilka rodzajów. Najbardziej popularnymi typami są umywalki nablatowe oraz wpuszczane w blat. Pierwszy typ charakteryzuje się tym, że montuje się go na blacie albo szafce, a jego odpływ ukrywa się poniżej. Umywalki wpuszczone w blat wyróżniają się tym, że w całości albo częściowo chowa się je pod blatem. Możemy dlatego spotkać się z ich określeniem jako umywalki podblatowe. Oferowane przez nas zlewy mogą mieć kształt koła lub prostokąta. Umywalka koło produkowana jest w różnych rozmiarach. Dzięki specjalnemu wykonaniu można ją z łatwością wyczyścić.

Montaż do ściany

Wybierając umywalki koło w sklepie online takim jak Home100.pl, które montuje się do ściany, zalecamy wybrać też meble, które idealnie się z nimi skomponują. Pozwolą one ożywić wnętrza nie tylko dużych łazienek. Idealnie sprawdzą się też tam, gdzie dysponujemy małym metrażem.

Dbamy o naszych klientów, dlatego dokładamy wszystkich starań, aby byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług i produktów.