Stół rozkładany – remedium na ograniczoną przestrzeń

Stół to często najważniejszy mebel w domu. To przy nim spotyka się cała rodzina a czasem też zaproszeni goście, przy nim spożywa się posiłki, toczy dyskusje, niekiedy też uczy się i pracuje. Tylko jaki stół wybrać, gdy przestrzeń w domu nie pozwala na zbyt wiele.

Na co zwrócić uwagę wybierając stół 

Najważniejszy parametr, na który trzeba zwracać uwagę przy zakupie stołu, to jego wielkość. Powinien bez problemu pomieścić wszystkich domowników, a w razie potrzeby i gości. Do tego powinien pasować stylistycznie do pozostałych mebli i wnętrza i koniecznie musi być solidny i stabilny. Dobre stoły nie należą do tanich mebli, ale tylko takie służą swoim właścicielom przez długie lata.

Stoły rozkładane- wygoda na małej przestrzeni 

Nie zawsze wielkość salonu czy jadalni pozwala na ustawienie dużego stołu, który pomieści nie tylko domowników, ale i gości. Często jest tak, że wstawienie takiego mebla albo jest kłopotliwe, bo przeszkadza podczas przemieszczania się po mieszkaniu, albo wręcz niemożliwe. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są stoły rozkładane, które na co dzień pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Co ważne stoły rozkładane dostępne są w równie szerokiej gamie stylów, materiałów i kolorów co ich tradycyjne odpowiedniki. Zapoznać się z nimi można choćby w tym sklepie: https://www.edinos.pl/stoly-rozkladane