Półka wisząca – czy warto ją powiesić na ścianie?

polka-sonoma

Jeszcze do niedawna w wielu półki wiszące nie były tak modne, jak teraz. Wielu klientów nie wyobrażało sobie nawet, by montować na swoich nowych, świeżych ściankach przeróżne półki, na których miałyby znajdować się rozmaite bibeloty. Odkąd jednak w magazynach wnętrzarskich i na blogach znanych designerów zaczęły pojawiać się projekty wnętrz, na których widnieją rozmaite półki, klienci również sięgnęli po nie w swoich wnętrzach. Jakie modele są więc najlepsze? Gdzie znaleźć dobre jakościowo półki? Odpowiedź jest poniżej.

Półka wisząca dąb sonoma

Półka wisząca dąb sonoma to idealny przykład na to, iż prosty, lekki element jest w stanie pomieścić wiele dodatków i bibelotów. Dodatkowo półka ta prezentuje się naprawdę dobrze, więc klienci chętnie decydują się na umieszczenie jest w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym oraz na korytarzu. Można na niej postawić książki, obrazki, plakaty w ramkach, zdjęcia, wazony, świece, pluszaki oraz szereg rozmaitych ozdób. Doskonale prezentuje się zarówno sama na ścianie, jak i w zestawieniu z innymi półkami w tym samym rozmiarze.

Gdzie najlepiej kupić sprawdzoną półkę?


Półka dąb sonoma na ścianę dostępna jest w wielu sklepach internetowych. Warto jednak postawić na sprawdzanych, doświadczonych producentów, którzy oferują klientom asortyment najlepszej jakości. Dzięki temu można być pewnym, iż taka półka posłuży klientom przez wiele lat w nienagannym stanie i będzie mogła być zamontowana również po kilku latach także w innym miejscu. Półka dąb sonoma na ścianę bez problemu dopasuje się do wnętrz tradycyjnych, klasycznych, jak i tych nowoczesnych. Często wybierają ją klienci, którzy są fanami stylu retro oraz stylu skandynawskiego. Takie półki na ścianach spokojnie bowiem zastąpią regały w domu, gdyż naprawdę sporo można na nich pomieścić.