Okrągły stół rozkładany modny w obecnych trendach dekoratorskich

  • Home
  • Okrągły stół rozkładany modny w obecnych trendach dekoratorskich

Okrągły stół rozkładany modny w obecnych trendach dekoratorskich

  • 25 czerwca 2021
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Okrągłe, rozkładane stoły – funkcjonalne i poręczne

Okrągły stół rozkładany stanowi doskonałą propozycję do domu utrzymanego w duchu skandynawskim, industrialnym oraz retro. Taka propozycja również usatysfakcjonuje miłośników klasycznego budownictwa oraz modernistycznego. W nowoczesnych konstrukcjach meblowych, producenci łączą biel z elementami drewna. Uniwersalny design przyciąga uwagę. Bardzo modne jest wybieranie również stołów w kolorze antracytu, beżu, szarości oraz chłodnych odcieni brązu. Takie propozycje sprawdzą się zarówno w domu i mieszkaniu. Nowoczesne stoły np. te z sfmeble.pl o owalnym kształcie mogą być lakierowane, przez co odznaczają się ładną stylistyką i dużą efektownością. Na pewno przyciągną one uwagę zaproszonych gości.

stół okrągły rozkładany

Meble, które oferują duże możliwości aranżacyjne

Nowoczesne stoły o funkcji rozkładania sprawdzą się doskonałe w jadalni, kuchni oraz salonie. W każdej chwili, można zwiększyć ich wymiar. Jest to przydatne podczas imprezy rodzinnej, urodzin, imienin czy też innej ważnej okoliczności, podczas której zbiera się dużo zaproszonych gości. Tego typu mebel sprawdzi się doskonale zarówno w dużym i przestronnym pomieszczeniu jak i również w mniejszym pokoju. Daje on duże możliwości aranżacyjne i stylistyczne. Nowatorskie stoły gwarantują pełną satysfakcję z użytkowania. Wysokiej jakości meble cenione są za różnorodność kolorystyczną oraz dopracowanie wszystkich szczegółów do perfekcji.

Z czego projektowane są nowoczesne stoły z możliwością rozkładania?

W większości okrągłych stołów rozkładanych oferowana jest funkcja, która daje możliwość powiększenia blatu aż o kolejne 40 centymetrów. Taką powierzchnię można dodać z każdej strony stołu, przez co zwiększa on znacznie swoje wymiary. Łatwość rozkładania oraz ciekawy design cenione są w nowoczesnych wnętrzach przez miłośników prostych rozwiązań. W procesie produkcji mebli, producenci stosują między innymi:

  • wysokiej jakości płyty MDF,
  • drewno bukowe,
  • elementy metalowe
  • oraz aluminiowe konstrukcje.