Moda na szklany stolik kawowy okrągły

  • Home
  • Moda na szklany stolik kawowy okrągły
okrągły stolik kawowy

Moda na szklany stolik kawowy okrągły

  • 13 stycznia 2021
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Eleganckie meble dla wymagających

Szklany stolik kawowy okrągły prezentuje się modernistycznie i elegancko, dlatego też coraz częściej można spotkać je w salonach. Stoliki tego typu najlepiej prezentują się przede wszystkim w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Szkło jest bardzo lekkim i delikatnym materiałem, który rewelacyjnie prezentuje się w przestronnych i rozświetlonych pomieszczeniach. Największym zainteresowaniem cieszą się stoliki na cienkich nogach, zwłaszcza gdy postawione będą na dekoracyjnym dywanie.

okrągły stolik kawowy

Jakie największe zalety?

Szklany okrągły stolik kawowy może być wykonany z różnego typu szkła, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Rekordy popularności biją nie tylko stoliki z blatami przezroczystymi, ale również eleganckie stoliki, które pod warstwą szkła posiadają dekoracyjną płytę. Szkło hartowane wbrew pozorom może pochwalić się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dla wielu osób olbrzymią zaletą szklanych blatów jest to, że szybko można je wyczyścić. Szkło jest bardzo plastycznym materiałem, dzięki któremu producenci są w stanie zaproponować swoim klientom nawet bardzo nietypowe konstrukcje.

Szeroka i różnorodna oferta

Stolik kawowy okrągły może być wykonany nie tylko z gładkiego szkła lakierowanego i szkła przezroczystego. W nowoczesnych salonach coraz częściej można spotkać się z blatami przezroczystymi i mlecznymi. Coraz większą popularność zdobywa również szkło satynowe i ornamentowe. Nie można zapominać również o tym, że szkło jest praktycznym i bardzo uniwersalnym materiałem, dlatego też bez żadnego większego problemu, można połączyć je z wieloma innymi surowcami. Okrągły stolik kawowy ze szkła doskonale komponuje się z drewnem dębowym, wiśniowym i sosnowym. Wielu producentów mebli łączy szkło ze stalą. Srebrny blask stali i lśniące szkło hartowane jest doskonałym połączeniem. Jeżeli chodzi o stoliki balkonowe i tarasowe, to największym zainteresowaniem cieszą się szklane modele połączone z wikliną. Nie można zapominać także o tworzywach z wysokim połyskiem.