Materace fdm – elegancja, styl i wygoda

  • Home
  • Materace fdm – elegancja, styl i wygoda

Materace fdm – elegancja, styl i wygoda

  • 21 sierpnia 2020
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Materac lateksowy- wygoda i elegancja

Materac lateksowy fdm wyróżnia się wysoką elastycznością, dzięki użyciu lateksowego wkładu. Potrafi on idealnie dopasowywać się do kształtu ciała podczas spania.
Wypełnienie tego rodzaju materaca uzyskuje się w wyniku połączenia mleczka kauczukowego z syntetycznym lateksem. Im więcej zastosuje się lateksu naturalnego w materacu, tym jest on jakościowo lepszy. Najwyższy oraz najdroższy jakościowo materac lateksowy ma w swoim składzie do 80 procent naturalnych materiałów.
Z kolei porowatość naturalnego lateksu daje swobodny przepływ powietrza, co zdecydowanie wpływa na komfort w czasie spania, gdyż człowiek nie wydziela potu. Ponadto użycie tego materiału w produkcji sprawia, że posiada on właściwości przeciwgrzybiczne oraz antybakteryjne.

Zalety materaca fdm wykonanego z lateksu

Materac lateksowy jest bardzo elastyczny, a co za tym idzie jest on odpowiedni do spania. Potrafi on bowiem bardzo dobrze podpierać kręgosłup i zapewnić zdrowy oraz wygodny sen.
Produkt ten nie odkształca się pod wpływem nacisku ciała, więc idealnie nadaje się do wykorzystania w łóżkach dwuosobowych. Z kolei jego wysoka elastyczność sprawia, że doskonale nadaje się on do stelaży ruchomych.

Posiadając taki materac fdm wszystkie osoby mające problem z poszczególnymi odcinkami kręgosłupa odczują dużą ulgę oraz nie narzekają na dolegliwości bólowe. Produkt ten potrafi spełnić najśmielsze oczekiwania użytkowników pod względem estetyki, designu oraz funkcjonalności.

Materace FDM dostępne w tym miejscu.