Konsola to najmodniejszy element w domu

  • Home
  • Konsola to najmodniejszy element w domu
konsola

Konsola to najmodniejszy element w domu

  • 19 czerwca 2021
  • By Admin: meblowy ekspert
  • Comments: Comments off

Do każdego typu wnętrza

Mogłoby się wydawać, iż konsola będzie pasować do staromodnych i klasycznych wnętrz. Nic bardziej mylnego. Potrafi się wpasować w niemalże każdą stylizację. Szklana, prosta i razem z metalowymi elementami, sprawdza się w wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych, a nawet i tych glamour. 

Bardziej ozdobne jej wersję w pomieszczeniach vintage oraz klasycznych. Całkiem białe albo bielone, idealnie pasują do prowansalskich wnętrz, zaś drewniane do nowoczesnych czy też rustykalnych. 

Nie powinniśmy bać się wstawienia konsoli do wnętrza typowo industrialnego. Zrobiona z wysokiej jakości drewna wraz z elementami ze stali, bardzo dobrze się tam dopasuje. 

Wszechstronny mebel 

Wszechstronny oraz wszędobylski. Może spełniać nie tylko sporo różnych funkcji, ale odnajduje się w praktycznie każdym rodzaju pomieszczenia. 

konsola

W przedpokoju może stanowić miejsce na układanie niewielkich elementów, jak na przykład małej torebki czy też kluczy. Może spełniać wyłącznie dekoracyjną funkcję – jeśli postawimy na niej wazon wraz z kwiatami albo doniczkę, niewielkie bibeloty czy też fotografię, uda się nam uzyskać naprawdę bardzo ładny rezultat. Ponadto, możemy nad nią zawiesić lusterko. W takiej konfiguracji sprawdzi się ona nie tylko w sypialni, w przedpokoju, ale także jako toaletka. 

Jeśli podejmiemy decyzję o zakupie konsoli do salonu, może ona oddzielić go od kuchni. Dzięki temu uda się nam uzyskać dobrze uporządkowaną przestrzeń, a dzięki temu aranżację w ciekawym stylu. W łazience zaś warto ją zmienić w szafkę pod umywalkę.