Konsola do przedpokoju – stylowy i praktyczny mebel

Wybierając meble do przedpokoju warto pamiętać, że niezbędna jest ławeczka, wieszak czy szafa. Warto jednak również zadbać o meble, które są nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i eleganckie. Konsola do przedpokoju to niebanalną ozdobą wnętrza. Jak wybrać idealny mebel?

Dlaczego warto wybrać konsolę?

Wybierając meble do przedpokoju należy zadbać, by były praktyczne. Konsola jest jednym z tych mebli, które są niezwykle stylowe, ale również funkcjonalne.

Konsola, która wyposażona jest w szuflady to dodatkowe miejsce do przechowywania. W szufladach można trzymać rękawiczki, szaliki czy czapki. Zawsze będą pod ręką. Jest to również dobre miejsce na przechowywanie kluczy, które bardzo często potrafią się zawieruszyć w mieszkaniu.

Dodatkowa półka na dole to miejsce, gdzie można postawić torebki czy kosze, w których ukryjemy wiele drobiazgów. Osoby, które chcą konsolę wykorzystać jako mebel czysto dekoracyjny mogą ustawić na półce wazon, książki czy kolorową prasę.

Jak powinna wyglądać elegancka konsola?

Wybierając meble do przedpokoju z gornapolka koniecznie trzeba je dostosować do reszty mieszkania. Tylko w ten sposób powstanie wnętrze spójne i harmonijne.

Do nowoczesnego wnętrza idealna będzie konsola ze szkła. Elegancka i futurystyczna sprawi, że przedpokój będzie wyglądał bardzo ekskluzywnie. Do przedpokoju w stylu industrialnym warto wybrać konsolę na metalowych nogach. Blat oraz półki powinny być drewniane.

Wnętrza w stylu glamour lubią przepych i elegancję. Konsola powinna być z błyszczącej płyty MDF. Koniecznie w czarnym kolorze. Nie może zabraknąć kryształowych gałek, złotych lub srebrnych dodatków.

Konsola do przedpokoju to mebel, który idealnie wygląda w komplecie z lustrem. Nastrojowe oświetlenie, które można uzyskać przy pomocy kinkietów lub lamp stołowych pozwoli stworzyć wnętrze niepowtarzalne, które zachwyci wszystkich odwiedzających nasz dom.