Konsola do przedpokoju-jak wybrać?

konsola toaletka

Wąskie, długie i nieustawne to typowe przedpokoje w naszych mieszkaniach. Jak uratować przedpokój, by wyglądał elegancko i był funkcjonalny? 

Wydawać by się mogło, że wąskie konsole do przedpokoju to pomysł, który już dawno odszedł w zapomnienie. Nic bardziej błędnego! Konsole meble przeżywają właśnie swój wielki powrót. Czy konsole meble do przedpokoju pasują do każdego wnętrza? 

Klasyczna, industrialna czy nowoczesna? 


Konsole meble ze sklepu Dutchhouse przeżywają swój renesans. Możemy je kupić w bardzo wielu wariantach, wszystko zależy od preferencji oraz stylu, w którym jest urządzone wnętrze. Surowe lub bardzo ozdobne. Pasujące do wnętrza minimalistycznego lub klasycznego. Na co zwrócić uwagę wybierając konsolę do przedpokoju? 

Nowoczesna drewniana konsola do przedpokoju bardzo często ma elementy, które są metalowe lub szklane. Klasyczna konsola będzie drewniana z jedną lub dwiema szufladami. Prosta w formie, bez zbędnych ozdób. Natomiast biała konsola na giętych nogach świetnie wpisze się w wystrój rustykalny, prowansalski, czy shabby chic. Dużym wyzwaniem jest czarna konsola, która nie jest łatwym meblem do aranżacji, ale pięknie będzie wyglądała we wnętrzu glamour lub w dużym, przestronnym przedpokoju w nowoczesnej wersji. 

Konsole meble to bardzo funkcjonalny mebel, który możemy dobrać do każdego przedpokoju. Dzięki konsoli zapanujemy nad chaosem, który tak szybko powstaje na niewielkich przestrzeniach.