Jak wykorzystać figurki ogrodowe w mieszkaniu?

Stylowe figurki do ogrodu wcale nie muszą być wykorzystywane wyłącznie do ustawiania ich pod chmurką. Wspaniale komponują się we wnętrzach. Wystarczy odrobina wyobraźni, a mieszkanie stanie się jeszcze bardziej przytulne niż dotychczas.

Małe figurki ogrodowe blisko kwiatów

Mały krasnoludek, ślimak, żabka itp. doskonale wkomponują się w domowy ogródek stworzony na parapecie okiennym. Bajkowe postaci z ogrodu stojące w oknie będą wspaniałym urozmaiceniem wyglądu domu lub mieszkania.

Spodoba się taki wystrój z ogrodowymi figurkami zwłaszcza dzieciom. To bardzo dobry sposób, aby przedszkolak zadbał o roślinkę w swoim pokoju. Stojący krasnoludek przy paprotce będzie przypominać malcowi, że należy sprawdzić, czy kwiatek ma odpowiednio wilgotną ziemię w doniczce.

Przedszkolak, bawiąc się w krasnoludkowego ogrodnika, doskonale zadba o to, aby kwiatek pięknie rósł. Uśmiechnięta figurka ogrodowego krasnoludka nastroi pozytywnie małego człowieka do świata botaniki. Na tej stronie można znaleźć ciekawe modele takich figurek.

Wesołe mieszkanie dziadków z ogrodowymi figurkami

Dziecko chętnie odwiedzi swoich dziadków mieszkających w bloku, jeżeli ich pokoje będą urządzone na baśniową nutę. Przechadzanie się po pomieszczeniach, gdzie rozstawione są figurki z ogrodu, będzie niesłychanie interesującym zajęciem dla wnuczka.

Dumnie “pełzający” ślimak z szykownym domkiem-muszlą na grzbiecie może stanąć obok telewizora. Uśmiechnięta żabka przycupnięta przy wannie, a biały ogrodowy psiak pod krzesłem, dadzą malcowi wiele radości.

Jeżeli wstawimy do mieszkania figurki z ogrodu, wnuczek będzie sobie kojarzył dom dziadka i babci jako bajeczny i bezpieczny świat, do którego warto zaglądać.