Jak działa płyn do dezynfekcji prania?

płyn do dezynfekcji prania

Płyn do dezynfekcji prania nie tylko usuwa zabrudzenia, ale przede wszystkim niszczy bakterie, grzyby i roztocza. Nie niszczy tkanin, nie odbarwia koloru, jest odpowiedni dla alergików i dzieci. Pozwala utrzymać wysoką higienę tekstyliów- zarówno w warunkach domowych, jak i różnego rodzaju placówkach przestrzegających reżimu sanitarnego. 

Płyn do dezynfekcji prania- charakterystyka

płyn do dezynfekcji prania

Środek dezynfekujący jest odpowiedni do prania w niskich temperaturach. Gwarantuje pełną dezynfekcję już w 40 stopniach. Niweluje grzyby, roztocza i bakterie, przeciwdziałając powstawaniu alergii. Mimo efektywnego usuwania, pozostaje delikatny dla tkanin. Przeciwdziała ich blaknięciu i utracie koloru, jednocześnie zapewniając głębię i intensywność barw. Płyn doskonale rozpuszcza się w wodzie i wypłukuje z tkanin, co sprawia, że nie pozostawia nieestetycznych zacieków ani innych pozostałości.

Płyn do dezynfekcji prania- jak stosować?

Płyn dezynfekujący z tego sklepu jest bezpieczny zarówno dla użytkowników, jak i tkanin. Niszczy 99,9% wirusów i bakterii. Jest odpowiedni dla:

  • alergików, dzieci, osób ze skórą wrażliwą,
  • tkanin białych i kolorowych.

Aby zapewnić skuteczny efekt dezynfekujący, należy dodać dozę produktu do komory pralki przeznaczonej na płyn zmiękczający i włączyć odpowiedni program prania. Produkt posiada odpowiednie testy dermatologiczne i kliniczne potwierdzające jego bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.