FUNKCJONALNE MEBLE OGRODOWE

hamak

Sezon wiosenno –  letni sprzyja spotkaniom towarzyskim  w ogrodzie i na balkonach. Żeby umilić sobie ten czas,  warto zaopatrzyć się w odpowiednio dobrane meble ogrodowe, które będą przede wszystkim wygodne, ale i funkcjonalne.

Wybór na rynku jest ogromny, jeśli zależy nam na porządnych meblach, możemy wybrać drewniane, które posłużą na lata. Tańszą opcją są meble z aluminium, którego nie trzeba specjalnie pielęgnować. 

Wystrój wnętrza ogrodu jest tak samo istotny jak wnętrze domu, poprzez dobrze dobrane dodatki możemy zupełnie odmienić nasz ogród, taras czy balkon.

Przegląd mebli ogrodowych:

Na małe balkony pasują krzesła i stoły, które można znaleźć w różnych kształtach i rozmiarach. Stoły mogą być okrągłe bądź kwadratowe wykonane z drewna twardego, syntetycznego, kamienia, metalu bądź szkła.

hamak

Do stołu należy wybrać pasujące krzesła, składane będą zajmować mało miejsca i będzie można je łatwo przechowywać. Ciekawym rozwiązaniem na balkonach są modne hamaki, które będą dopełnieniem przyjemnego klimatu.

W ogrodzie bądź tarasie możemy pozwolić sobie na całe komplety mebli ogrodowych. Dobrym rozwiązaniem są komplety z sofą, na której można spokojnie odpocząć w słoneczny upalny dzień.

Zestawy ogrodowe są korzystniejsze cenowo, przeważnie możemy je dostać z czterema bądź sześcioma krzesłami. Warto zwrócić uwagę na to, aby  były trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest ławka ogrodowa, którą możemy umiejscowić w zaciemnionym miejscu.

Dodatki do mebli ogrodowych:

Dopełnieniem  ogrodu mogą być ciekawe dodatki, które ożywią całość. Kwiaty umieszczone w pięknych donicach dodadzą charakteru ogrodowi. Uroku szczególnie wieczorową porą dodadzą różnego rodzaju lampy oraz latarnie.