Czym charakteryzują się obrzeża meblowe PCV?

Profesjonalne obrzeża meblowe PCV wykorzystywane są przede wszystkim w meblach laminowanych, które w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem. Obrzeża PCV wbrew pozorom są bardzo trwałe, dzięki czemu doskonale nadają się na przykład do oklejania blatu mebli. Okleiny wyróżniają się nie tylko dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale również doskonałą wytrzymałością termiczną.

Szeroki i różnorodny wybór

doskonałe obrzeża do mebli

Oryginalne meblowe obrzeża PCV dostępne są w rolkach i arkuszach w bardzo wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Na rynku jest wiele rzetelnych firm, które sprzedają obrzeża w skrojonych na wymiar arkuszach. Okleiny PCV dostępne są w bardzo wielu wzorach, dzięki czemu można tworzyć niesamowite aranżacje wnętrz. W Polsce cenione są nie tylko drewnopodobne obrzeża, ale również obrzeża bogato zdobione specjalnymi nadrukami. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko wzorami i kolorami, ale również wykończeniem i fakturą.

Jakie zalety?

Nowoczesne obrzeża meblowe PCV dopasować można praktycznie do wszystkich płyt. Największym zainteresowaniem cieszą się standardowe wymiary 22/1 mm lub 22/2 mm, które można znaleźć w każdym profesjonalnym sklepie. W ostatnim czasie jest duża moda na grubsze fronty i finezyjne wieńce, które prezentują się naprawę bardzo okazale. Warto wspomnieć także o niesamowitych obrzeżach w unikolorze, które są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych pomieszczeń.