Chcesz osiągnąć komfortowe warunki w mieszkaniu? – Zastosuj kilka źródeł światła

LAMPA KRYSZTAŁOWA do sypialni

Wybór odpowiedniego żyrandola bardzo często podyktowany jest naszymi wrażeniami estetycznymi, a jak wiadomo, każdy ma je nieco inne. Oświetlenie powinno jednak przede wszystkim spełniać swoje funkcje praktyczne – niedoświetlone mieszkania mogą nieść nawet konsekwencje zdrowotne. Dlatego warto zastosować co najmniej kilka rozwiązań w swoim domu.

Oświetlenie sufitowe

Zadaniem żyrandoli i lamp sufitowych jest oświetlenie jak największej przestrzeni, dlatego umieszcza się je w centralnych miejscach. Ozdobne żyrandole wiesza się więc nad stołami i w miejscach, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Toolight producent oferuje szerokie możliwości, co do oświetlenia sufitowego. Są to przede wszystkim efektowne szklane żyrandole, które mogą składać się z jednego lub większej ilości ozdobnych kloszy i pasują przede wszystkim do wnętrz klasycznych.

W nowoczesnych wnętrzach rządzi natomiast minimalizm, dlatego oprócz szkła w oświetleniu sufitowym stosuje się także metal, który pozbawiony jest innych dodatków. Zadziwiająca kształtem Toolight lampa może mieć kształt, który przypomina:

– spiralę,
– sześcian,
– trójkąt,
– pocisk,
– kulę itp.

Takie lampy (zobacz tutaj) zazwyczaj bardzo dobrze rozświetlają wnętrza, dlatego świetnie sprawdzą się między innymi w dużych salonach.

Oświetlenie ścienne i lampy stojące

Nie zawsze jednak oświetlenie sufitowe wystarcza, aby stworzyć komfortowe warunki w mieszkaniu. Dlatego Toolight producent posiada także szeroki wybór lamp stojących oraz plafonów i kinkietów, które można montować na ścianach. Jest to dodatkowe źródło światła w dużym salonie czy sypialni, które doświetli newralgiczne miejsca. Ponadto Toolight lampy ścienne i stojące to także idealne rozwiązanie do kuchni, łazienki, sypialni czy korytarza. Dodatkowe lampy poza tym, że są funkcjonalne i włączamy je w razie potrzeby, to są także wyjątkowymi ozdobami naszych mieszkań.